Duhová dílna – lekce 5.

image_print

Pátá lekce byla takovým vyvrcholením našeho dosavadního tvoření, na které jsme se všichni těšili už od září. Největší dosavadní projekt nám zabral zatím nejméně času – pouze jedno dvouhodinové setkání. Jak je to možné? Zcela jistě tomu bylo díky dosavadním získaným zkušenostem a dovednostem v oblasti aranžování. S tavnou pistolí už jsme se řádně skamarádily a už víme, jak vkusně používat přízdoby, aby dílo nebylo přeplácané barvami. Když jsme do „Duhovky“ nastoupili, mysleli jsme si, že nejlepší je vždy použít co nejvíc barev, ale nyní už víme, že to někdy může být na škodu. Má-li být dekorace vkusná, je někdy méně lepší než více. A protože jsme to stihli koncem listopadu, dřevěné svícny už nám doma posloužily při první a druhé adventní neděli. Stačilo si dokoupit ty správné svíčky v barvách přízdob (na fotografiích ještě bez). Podívejte se na ně s námi.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.