Duhová dílna – lekce č. 2 a 3

image_print

Ve druhé a třetí lekci jsme využili znalostí o aranžování a práci s tavnou pistolí. Druhá lekce sice byla dlouhá, museli jsme si nejprve vytvořit korpus, poté jej omotat látkou a provázkem, což nám zabralo jednu celou „dílnu“, poté jsme teprve mohli aranžovat. K tomu jsme se nejprve učili vytvořit květiny z moosgummi pěny a poté ještě opatřili věnečky kočičkami. Byl to tedy projekt, který byl celkem náročný časově i technicky, ale výsledky stojí za to. Ve třetí lekci to už byla halloweenská rychlovka: čelenka s patřičným motivem. Stihli jsme je ale včas – přesně týden před halloweenským učením v maskách.

Předchozí

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.