Exkurze na Statek Bernard

image_print

V září bylo ještě pěkné počasí, tak jsme vyrazili na exkurzi na Statek Bernard, kam jsme se vydali pěší procházkou. Zde jsme absolvovali prohlídku místního muzea řemesel a dvě dílny. Část žáků si zkusila vyrábět barevné svíčky a druhá půlka zase ražbu mincí. Pobavili jsme se krmením zvířátek a poté i nás čekal výborný oběd. Na knedlíčkové polévce, hranolkách a řízku si pochutnal každý žák z 8.A a 9.B., který se exkurze účastnil. Bylo to zajímavé zpestření začínajícího školního roku.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.