Vážení rodiče,

letošní rok škola přechází na systém elektronické žákovské knížky. Slibujeme si od něho, že budete průběžně informováni o všech známkách a sděleních, které dříve zprostředkovala papírová žákovská knížka a kterou děti „zapomínaly“ buď doma, nebo ve škole.

Hlavní výhody:

• Elektronická žákovská knížka je systém, který vám umožňuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu získávat informace o studiu Vašeho dítěte prostřednictvím internetové sítě.
  • Tímto informačním kanálem škola oznamuje prokazatelným způsobem změny v rozvrhu a vzdělávací akce mimo budovu školy.
  • Máte okamžitý přehled o klasifikaci a chování Vašeho dítěte (známky, neomluvené hodiny, nepřítomnost ve výuce, kázeňská opatření).
  • Do budoucna jednodušší omlouvání Vašeho dítěte z výuky v souladu s podmínkami stanovenými ve školním řádu školy.
  • Odpadá časté úmyslné či neúmyslné zapomínání a ztráta papírové žákovské knížky.

Zabezpečení aplikace: Pro elektronickou žákovskou knížku je na naší škole použit systém Bakaláři. Každý rodič a žák (kromě 1. ročníku) bude mít své originální uživatelské jméno a heslo, pomocí kterého pouze jemu budou zpřístupněny určené informace.

Přístup k elektronické žákovské knížce a návod k používání: Zákonní zástupci a žáci obdrží od třídních učitelů originální přístupové údaje. Vstup do systému bude přes https://bakalari.zs8so.cz.

APLIKACE BAKALÁŘI V MOBILU

BAKALÁŘI – MANUÁL PRO RODIČE