T-mobile Olympijský běh

image_print

Ve středu 16.9. se naše škola zapojila do celorepublikového běžeckého závodu s názvem T – mobile olympijský běh. Jedná se o vůbec největší běžeckou událost v republice, jejímž cílem je šíření olympijských myšlenek a oslava pohybu. Na start se postavilo více než 70 dětí, které byly rozděleny do 4 věkových kategorií. V průběhu závodů panovala příjemná atmosféra, děti se vzájemně sympaticky povzbuzovaly a ti nejrychlejší si domů odnesli drobné ceny. Všem děkujeme za účast a těšíme se opět příští rok!

Vítězové jednotlivých kategorií:

1. – 2. ročník – Nela Cvoreňová, Alex Kramer

3. – 5. ročník – Markéta Kučerová, Jan Kubín

6. – 7. ročník – Terezie Kupczaková, Adam Hanek

8. – 9. ročník – Jenifer Maťašová, Jakub Šafář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.