Exkurze 7.A

image_print

Protože se školní rok chýlí ke konci, rozhodli jsme se předběhnout výuku dějepisu a vyzkoušeli si Nosticovský kvíz v městském muzeu. Z toho, co známe, jsme zkoušeli odvodit budoucí vývoj historie v našem městě. Žlutý tým s převahou vyhrál, ale zelený tým byl velmi odvážný a nebál se žádné výzvy.

Po kvízu nás paní Třísková provedla výstavou a vyzdvihla jednotlivá období, od pravěku do současnosti, našeho města. Děti viděly pozůstatky z pravěku, středověku, obou světových válek i historické exponáty z důlní činnosti na Sokolovsku.

Děkujeme, určitě jsme muzeum nenavštívili naposled.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.