Halloween na Osmičce

image_print

Dne 31. 10. 2022 se uskuteční tradiční halloweenská výuka v kostýmech a maskách. Do kouzelnické školy jsou zváni všichni duchové, čarodějky a kouzelníci, příšery, mumie, zombie, obludy a strašidla všech kategorií a druhů. Vítány jsou i roztomilé maškary: princezničky, zvířátka či jiná milá stvoření. Součástí neobvyklého školního dne bude i soutěž kostýmů a masek. Kdo se nestydí přijít jinak než v civilu, zúčastní se slosování o ceny. Takže po podzimních prázdninách Čarování zdar!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.