PT-A Oslava státního svátku

image_print

Den vzniku samostatného československého státu je státní svátek České republiky. Na ČT Edu jsou velmi pěkná videa, která nás postupně seznamují s historií naší země. Dnes jsme si povídali o české vlajce, jak vznikla a jaký má význam. Vlajku jsme si vybarvili a naučili se ji kreslit.

Druhá část naší „oslavy“ byla věnovaná poznávání širšího okolí školy. Vypravili jsme se na rozhlednu Hard. Pro někoho to bylo veliké dobrodružství, vždyť jsme museli překonat točité úzké schody. Odměnou pak byl výhled na Krušné hory, ale i povrchový důl Jiří, nemocnici, zabydlenou část Sokolova, elektrárnu Tisová… Byl to zážitek.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.