Halloween v 8. A

image_print

31. 10. se na naší škole, již tradičně, konal Halloween a to by nebyla 8. A, kdyby neměla nějakou pořádnou akci.
Den jsme zahájili výzdobou třídy, kterou vyčarovali všechny různé příšery, mrtvoly, upíři i čarodějnice. Druhá hodina byla věnována různým mytologiím, které už jsme probírali v dějepisu. Žáci pracovali samostatně a později i ve skupinách. Třetí a čtvrtou hodinu jsme trávili venku, kde byla vyhlášena soutěž o nejlepší halloweenskou fotku. Žáci nejdříve vyfotili fotografii a následně měli čas na její úpravu. Po úpravě fotek jsme si zahráli hry. Po návratu do třídy jsme odprezentovali vytvořené fotografie a vybrali vítěze. Nakonec jsme zhodnotili celý den, uklidili třídu a chvilku jsme si povídali.

Den byl velmi úspěšný a téměř všem se líbil.

Těšíme se na příští rok, 8. A.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.