Duhová dílna – lekce 2.

image_print

Druhá lekce se nám kvůli podzimním virózám o něco protáhla, jelikož nám jeden týden odpadlo 8 z 12 tvořilek, ale i tak jsme se nakonec téměř všechny dostaly k cíli. Tentokráte jsme si my čarodějky z Osmičky vytvořily krásné kouzelnické klobouky. Nejtěžší byla 1. fáze, kdy bylo potřeba vyrobit z tvrdého papíru korpus klobouku a následně ho potáhnout vhodnou látkou. To nám zabralo celé jedno setkání o 90 minutách. Poté nás čekala příjemnější a kreativnější část, v níž došlo na zdobení a aranžování různých přízdob. Zde jsme se my holky šikovné doslova vyřádily. V tu chvíli nám ani nevadily pavouci, dokonce jsme je uznaly roztomilými. Některé z nás jsme hotový klobouk použily jako součást halloweenského kostýmu na pondělní soutěž, některé méně odvážné jsme ho pojaly jako součástí výzdoby stolu.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.