Duhová dílna – lekce 2.

image_print

Druhá lekce se nám kvůli podzimním virózám o něco protáhla, jelikož nám jeden týden odpadlo 8 z 12 tvořilek, ale i tak jsme se nakonec téměř všechny dostaly k cíli. Tentokráte jsme si my čarodějky z Osmičky vytvořily krásné kouzelnické klobouky. Nejtěžší byla 1. fáze, kdy bylo potřeba vyrobit z tvrdého papíru korpus klobouku a následně ho potáhnout vhodnou látkou. To nám zabralo celé jedno setkání o 90 minutách. Poté nás čekala příjemnější a kreativnější část, v níž došlo na zdobení a aranžování různých přízdob. Zde jsme se my holky šikovné doslova vyřádily. V tu chvíli nám ani nevadily pavouci, dokonce jsme je uznaly roztomilými. Některé z nás jsme hotový klobouk použily jako součást halloweenského kostýmu na pondělní soutěž, některé méně odvážné jsme ho pojaly jako součástí výzdoby stolu.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz

Copyright © 2023 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.