Halloween ve 2. třídách

image_print

Již na začátku vyučování bylo zřejmé, že dnešní den nebude obyčejný. Do lavic usedali čarodějové, čarodějnice, kostlivci, duchové a známí filmoví hrdinové. Nejdříve jsme si povídali o svátku samotném a pak jsme plnili halloweenské úkoly, tvořili jsme mumie a naučili se písničku o strašidlech. Dokonce některé osobnosti ze záhrobí prokázaly výtečné znalosti anglického jazyka a správně přeložily slova pumpkin, spider, ghost a bat. V rámci utužování zdraví si všechny podivuhodné bytosti v tělocvičně společně zacvičily a poté se představily ostatním v přehlídce kostýmů, které v tomto roce ovládly svět módy.

Předchozí

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.