Halloween ve 3.B

Dnešní slavnostní den jsme si užili velmi netradičně. S prosbou o pomoc na nás čekal před vchodem do třídy dopis od kostlivce Břéti, který cestou do Bubákova poztrácel nejen všechny své kosti, ale hlavně své nejlepší přátelé. Jsme všichni parta kamarádská a v nesnázích nenecháme ani strašidla. Splnili jsme všechny nelehké úkoly, zapojili jsme kreativní myšlení a motorické dovednosti. Břéťovi jsme vrátili všechny jeho kosti a našli jsme všechny jeho přátele. Byl na nás moc pyšný a jako poděkování jsme si odnesli nejen krásné zážitky, ale také strašidlácký diplom, který je ve světě našeho Břéti tím největším vyznamenáním. Břéťa Kostič slíbil, že s námi ve třídě zůstane a dohlédne na to, abychom stejně svědomitě plnili i vše ostatní…..a my ho nezklameme!!!