Halloweenské učení tříd 3. B a 7. B

Třídy 3. B a 7. B pojaly halloweenské učení poněkud netradičně. Nejen, že se žáci učili v kostýmech a strašidelných maskách, ale strávili spolu dvě vyučovací hodiny halloweenským učením. První vyučovací hodinu si všichni žáci hravě poradili s čarodějnickou skládačkou, přečetli si popletenou pohádku O Budulínkovi a zároveň se dozvěděli nové informace o halloweenských oslavách. Druhou vyučovací hodinu se zabývali vybarvováním pavučiny, ve které se skrývala podstatná jména a další slovní druhy. Na závěr si žáci vyrobili strašidýlko pro radost. Nejlepší na tom všem bylo, že starší žáci pomáhali těm mladším a získali tak novou zkušenost. A protože se žáci snažili a práce jim šla dobře od ruky, dostali na závěr sladkou odměnu.