Halloweenské učení tříd 3. B a 7. B

image_print

Třídy 3. B a 7. B pojaly halloweenské učení poněkud netradičně. Nejen, že se žáci učili v kostýmech a strašidelných maskách, ale strávili spolu dvě vyučovací hodiny halloweenským učením. První vyučovací hodinu si všichni žáci hravě poradili s čarodějnickou skládačkou, přečetli si popletenou pohádku O Budulínkovi a zároveň se dozvěděli nové informace o halloweenských oslavách. Druhou vyučovací hodinu se zabývali vybarvováním pavučiny, ve které se skrývala podstatná jména a další slovní druhy. Na závěr si žáci vyrobili strašidýlko pro radost. Nejlepší na tom všem bylo, že starší žáci pomáhali těm mladším a získali tak novou zkušenost. A protože se žáci snažili a práce jim šla dobře od ruky, dostali na závěr sladkou odměnu.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.