Hravé dopoledne v 7. A

image_print

V pondělí 24. 10. jsme místo učení absolvovali preventivní program organizace Světlo Kadaň. Byl to úžasný tříhodinový blok her a soutěží zaměřený na komunikaci a spolupráci třídního kolektivu. Měli jsme tak jedinečnou možnost prožít zábavné dopoledne s přínosem pro vztahy mezi námi žáky i paní učitelkou a paní asistentkou, které se na tuto dobu staly součástí naší třídy ve stejné roli, jako jsme běžně jen my sami. Moc jsme si to užili, dokázali jsme, že jsme skvělý kolektiv a že je mezi námi pozitivní energie, že jsme všichni kamarádi a jsme schopní spolu bez výhrad prožívat různé věci. I průvodkyně programu Nikča a Gabča, které k nám z Kadaně přijely, potvrdily, že jsme naprosto perfektní tým a skvělý kolektiv, kde k sobě má každý blízko. A my jim za tyto netradičně strávené chvilky ve škole moc děkujeme.

Hrazeno z programu Karlovarského kraje.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.