PO STOPÁCH PRAOTCE ČECHA

image_print

V úterý 11. 10. navštívila naše třída školní knihovnu, ve které probíhala pod vedením  p. Reismüllerové beseda o starých pověstech českých. Společně jsme se vydali PO STOPÁCH PRAOTCE ČECHA. Zábavnou formou jsme si připomněli, co již známe z hodin vlastivědy. Zároveň nám byly představeny knihy, ve kterých si můžeme o pověstech přečíst. Beseda se nám líbila. Na závěr jsme získané informace využili v krátkém kvízu, který všichni velmi dobře zvládli.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.