Ježíškova vnoučata opět v akci

image_print

I v letošním školní roce se žáci, učitelé a asistenti pedagogů naší školy pustili do výroby vánočních přání pro seniory a zdravotně postižené občany Sokolova i okolí. Do akce se zapojili žáci a jejich pedagogové napříč všemi ročníky od nejmladších až po deváťáky. Obdarováno tak mohlo být několik set klientů čtyř zařízení: Dům s pečovatelskou službou v ulici Jiřího z Poděbrad na sídlišti Vítězná, Domov pro osoby se zdravotním postižením „SOKOLÍK„, Oddělení následné péče Nemocnice Sokolov a Oáza klidu Loučky. Podívejte se s námi alespoň na malý výběr z více než 500 krásných přáníček.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.