Leden a únor v PT-B

V tomto obrázkovém příspěvku ze života PT-B najdete nejprve poslední odezvu loňského roku (vánoční stromky v zasněžené krajině a silvestrovský ohňostroj). Pak už vkročíme do nového roku – Ježíšek nám přinesl novou pracovní pomůcku, tzv. pískovničky, na kterých můžeme procvičovat šikovnost rukou a prstíčků. 6. ledna jsme se věnovali svátku Tří králů a vytvořili jejich obrázek. Sněhu je letos sice maličko, ale přesto máme sněhuláky – zápichy z papíru a vaty. Dále můžete vidět foto pozorných diváků v divadle na pohádce i ve škole při vystoupení kouzelníka. Únor jsme začali projektem na téma Roční období, práce se nám moc pěkně vydařila. 14. února jsme pak vytvořili kytici z barevných srdíček, kterou mohly děti darovat někomu, koho mají rády. 21. února k nám dorazil Masopust, seznámili jsme se se zvyky a vytvořili jeho podobu. A nakonec, 24.2. nás čekalo setkání s paní R. Černou, strážníkem MP Sokolov, která dětem povídala a také s nimi trénovala zásady osobního bezpečí. Setkáme se s ní ještě jednou hned začátkem března.