Logická olympiáda na Osmičce

image_print

Šest odvážných žáků druhého stupně naší školy (Natálie Křehká, Miroslav Košař, Josef Krumlík, Marek Djakiv, Josef Sieber a Tomáš Kupka) se zapojilo do celorepublikové soutěže Logická olympiáda. Jejich úkolem bylo on-line řešit logické, matematicko-fyzikální úlohy ve velmi krátkém čase (30 minut).

Nejúspěšnějším naším řešitelem v Karlovarském kraji byl Josef Krumlík (8.B), který obsadil 24. – 26. místo z 899 řešitelů. Tímto se probojoval do krajského kola, ve kterém nás bude reprezentovat 4. listopadu. Budeme mu držet palce.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci naší školy a přejeme odvahu do dalších podobných soutěží. Nejbližší nás čeká v listopadu – soutěž Náboj junior.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.