Cena Albertus pro vynikající učitele

image_print

V letošním roce už potřetí probíhala nominace učitelů na udělování Ceny Albertus. Cílem setkání bylo seznámení poroty s finalisty a prezentace jejich činností. Tuto cenu pro učitele fyziky a informatiky České republiky vyhlašují a spoluorganizují Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy, Jednota českých matematiků a fyziků, Elixír do škol, Česká hlava, Česká fyzikální společnost, Fyzikální pedagogická společnost, Planetum a Svět techniky.

Ze 30 nominovaných učitelů z celé republiky vybrala porota 7 finalistů, se kterými se 6. října sešla na neformálním představení na MFF UK v Praze. Mezi vybranými 7 finalisty byla i Mgr. Hana Trhlíková – učitelka fyziky na naší škole a vedoucí regionálního centra Elixíru do škol v Sokolově, která zde reprezentovala nejen město Sokolov, ale celý Karlovarský kraj i oblast západní Čechy.

Cílem Ceny Albertus je především upozornit na odborně a pedagogicky aktivní osobnosti, učitele fyziky a informatiky, kteří významně přispívají k  utváření dobrých vztahů v rámci vzdělávání a budují pozitivní obraz zmíněných oborů jak mezi žáky a studenty, tak mezi širší veřejností. Jde o prestižní ocenění vynikajících pedagogů.

Nominace a výběr vyučující z našeho města je důkazem, že na naší škole pracují s dětmi skutečně výborní pedagogové.

O naší paní učitelce: https://www.matfyz.cz/clanky/odbornost-a-didaktika-musi-jit-ruku-v-ruce

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.