Náboj Junior 2023

Mezinárodní soutěž týmů
image_print

Dne 24.11. 2023 se uskutečnilo další kolo Náboje Junior – mezinárodní týmové soutěže v řešení matematicko-fyzikálně-logických úloh, které se naše škola pravidelně zúčastňuje od roku 2012. V tomto roce nás zastupovala dvě družstva:

A- Josef Krumlík (9.B), David Vaníček (8.B), Filip Gondáš (8.B) a Dominik Bubenščikov (8.B)

B – Jan Perutek (9.B), Štěpánka Černá (9.B), Maja Kolkopová (9.B) a Filip Oldřich Schöppf (9.A)

Do soutěže se zapojilo 1 800 soutěžních týmů z Belgie, Česka, Španělska, Chorvatska, Nizozemska, Polska a Slovenska. Na sokolovském gymnáziu bojovalo 8 týmů z našeho kraje (4 týmy z gymnázií a 4 týmy ze základních škol). Naše A družstvo obsadilo krásné 4. místo, k čemuž všem členům týmu srdečně blahopřejeme. Všem našim soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.