Únikovka v knihovně

image_print

Jak Vás bavilo čtení ve škole? Spolužáci přežbleptávající a překoktávající texty, které po chvilce přestaly dávat díky tomu smysl a kdekdo zíval jak Růženka? Hodiny literatury mohou být docela akční, i když by se to zdálo skoro nemožné. Nám tomu pomáhá při běžných hodinách pracovní sešit Hravá literatura. A když si navíc učitelka dá tu práci a připraví do knihovny literární únikovku, nemůže být o nudě už vůbec řeč. A to se poštěstilo osmákům i deváťákům. Literární šifry schované v knihách luštili s chutí a velkým nasazením, v knihovně panovala skvělá nálada a nadšený šum a ruch, který tentokrát vyučujícím absolutně nevadil. Patřil totiž k práci. A byla to víc zábava než práce. Nakonec se většině podařilo uniknout, i když některým fakt o vlásek.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.