Návštěva partnerské školy z německého Schwandorfu

image_print

Ve středu 24. 5. jsme po dlouhé době mohli opět v naší škole přivítat partnerskou školu z německého Schwandorfu. Navštívili nás žáci 7. tříd se svým doprovodem – nejprve se dopoledne odehrálo přátelské utkání v basketbalu (kluci) a poté utkání v házené (děvčata). V obou utkáních naši žáci zvítězili. V rámci odpoledního programu navštívili žáci ze Schwandorfu muzeum v sokolovském zámečku. Byli jsme se společně projít na Starém náměstí, nově zrekonstruované Krejcarově lávce a u kláštera. Celou dobu nás provázel pan Ing. Michael Rund, kterému i touto formou děkujeme za poutavý výklad. Následně jsme se ještě vypravili do Lokte, kde žáci navštívili hrad a jeho blízké okolí.

Protože bychom chtěli navázat na společné sportovní tradice našich škol, které byly přerušeny covidem-19, byli jsme pozváni do Schwandorfu na další sportovně laděné „soupeření“ – ve středu 14.6. 

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.