PT-A Fantazie

image_print

Je to zkrátka fantazie, mít den plný radosti a jít sportovat do Fantazie. Za utržené peníze z Jarmarku jsme se vypravili do zábavného centra. V první polovině pobytu jsme využili venkovní prostory – trampolíny, horolezeckou stěnu, kolotoče, skluzavky, různé tříkolky a houpačky. Po svačině jsme řádili ve vnitřní části. Tady jsme prolézali bludištěm, jezdili na bobech, klouzali se, skákali, běhali a proplétali se mezi pruhy a lany. Občas jsme museli odpočívat, napít se, ale bylo to skvělé.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.