Nech brouka žít

image_print

Spojení slov z více než 40 let staré písně z filmu Trhák bylo letošní tématem tradiční soutěže Karlovarského kraje Hrajeme si s odpady. Již v prvním pololetí školního roku jsme Vás informovali o našem úspěchu v tomto krajském výtvarném klání, ale dosud jsme Vám nepředstavili všechna díla, která naši žáci vytvořili. Tak to napravujeme nyní. Všechna díla jsou vyrobena především z odpadového materiálu, a to vždy pouze z jednoho druhu (pouze plast, pouze papír, pouze přírodniny) . Tak zněl také požadavek organizátorů. Naši mladí výtvarníci z 2. stupně to zvládli bravurně a právem dovezli za jedno z děl 3. místo a za něj sadu deskových her pro celu třídu.

Předchozí

Další

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.