Notes strážníka Pavla

image_print

Dnes jsme se hned ráno místo výuky vydali do Centra prevence Městské policie v Sokolově, kde na nás již čekala paní Renata Černá, která dnes zastoupila naši paní učitelku a povídala si s námi o záchranném integrovaném systému. Nejprve jsme dostali Notes strážníka Pavla, do kterého jsme si zapsali svoje jméno a bydliště. Dále jsme si zopakovali telefonní čísla na tísňové volání, která již známe z hodin prvouky. Nakonec jsme si vyzkoušeli volání z telefonní budky a měli jsme oznámit nějakou krizovou situaci. Zjistili jsme, že to není tak jednoduché, jak jsme si mysleli. Potom jsme se s paní Černou rozloučili a za měsíc se budeme těšit na další setkání.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.