Návštěva z minulosti

image_print

Čas od času k nám do třídy zavítá nějaká návštěva… někdy pan ředitel, někdy paní zástupkyně, občas paní učitelky z jiných tříd, ale tentokrát to bylo jiné. Zaťukala paní Historie a prstem nám ukázala „pojďte za mnou“. Tak jsme samozřejmě šli a došli jsme až do učebny hudební výchovy. Hudební nástroje však byly úplně potichu. Přivítal nás voják v uniformě. Pan PhDr. Daniel Švec pro nás připravil nejen výstavu vojenských artefaktů z první republiky, ale především zábavně naučný program, ve které nám přiblížil mnohé: modely letadel, uniformy, potřeby vojáků, mapy, listinné dokumenty a řeč přišla třeba i na letecký den v Chebu. Dokonce jsme si zalétali jako letadla. Bylo to prima.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.