Obě PT na výletě

image_print

Jízda autobusem, turistický výšlap, pozorování domácích zvířat v jejich přirozeném prostředí, opékání buřtů, zvídavost a doplnění znalostí o domácích zvířatech, krásný den v přírodě….to byl náš výlet na farmu Kozodoj. Je milé, jak se o všechna zvířátka na Kozodoji starají a jaká mají jména. Mohli jsme si pohladit prasátko, kozu a její kůzlátka, lamu, oslíka a koně, mohli jsme držet v ruce ještě teplé vajíčko, zjistit, jak jsou ostré štětiny a osvojit si další a další poznatky. Určitě se na farmu někdy rádi vrátíme.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.