Prvouka netradičně 3.B

image_print

Dnešní hodinu prvouky jsme si opravdu užili. Navštívil nás pan Bílý, myslivec a milovník lesní zvěře. Děti měly možnost vyslechnout odborný výklad o lesních zvířatech, všechna si prohlédnout a prozkoumat jejich srst. Dozvěděly se spoustu zajímavostí z jejich života. Pojmenování jednotlivých druhů i částí jejich těla.Hodina se nám moc líbila a pevně věříme, že díky takovému zpestření si jistě všechny důležité informace budeme lépe pamatovat.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.