Okresní kolo v přespolním běhu

image_print

Dne 21.9.2021 se v areálu Baníku Sokolov konalo okresní kolo v přespolním běhu, ve kterém výborného výsledku dosáhli naši žáci v kategorii 8. – 9. ročníků. Kluci v náročném závodě na 3 000 metrů vybojovali 3. místo a těsně jim tak unikl postup do krajského kola. Naši školu reprezentovali: A. Hanek, Ch. H. T. Tran, T. Staněček, J. Gabonay a O. Mifkovič. Všem moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme úspěchy i v dalších soutěžích.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.