Online hodiny ve 2.A

image_print

Také my pronikáme do tajů online vyučování. Každé dopoledne usedáme ke stolu a před námi počítače a telefony. Spuštěno! Společně s rodiči nalezena aplikace Teams, připojíme se k naplánované schůzce a pak už úplně sami řešíme příklady z matematiky, čteme, opakujeme prvouku, tvoříme věty, hledáme antonyma a dokonce i zpíváme (to by ve škole zatím vůbec nešlo). Díky online vyučování jsme měli příležitost vidět morčátko Sofinky, pejska Esterky, kočičku Kristýnky, plyšáky Miušky a Michalky a dokonce u Alexe doma rostlinu citronovníku s opravdovým citronem (… a pak se řekne, že citrony u nás nerostou…). I když obraz a zvuk není vždy úplně ideální, nám to nevadí a těšíme se na sebe!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.