PT Opět ve škole

image_print

Tak jsme zase ve škole. Moc jsme se všichni těšili a je neuvěřitelné, co jsme za ten první týden zvládli. Většina z nás se umí sama otestovat. Povídáme si o jaru a jarních měsících. Na vycházce jsme našli jarní květiny. Poznáme fialku, sedmikrásku, narcis a keř zlatici. Všímáme si, jaké mají stromy a keře pupeny a také jak se mění modřín, který roste před školou. Venku se i proběhneme a všímáme si, co se změnilo. Jarní náměty jsou i při našich pracovních činnostech. Stříhali jsme a lepili velikonoční obrázek, nakreslili si zlatici, vystřihli a dotvořili ptáčka, kočičku. Povídáme si o zvířatech a jejich mláďatech a umíme už sami tvořit k tomuto tématu hádanky.

Předchozí

Další

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.