Osmáci na školandě – den 4.

image_print

Poslední den jsme absolvovali nejen krmení koníků, ale hlavně výlet na Kočičák, kde pro nás měli odborníci připravený branný den. Všichni jsme se učili střílet ze vzduchovky, vyzkoušeli jsme si výcvikovou překážkovou dráhu a zahráli si tak na vojenský výcvik, prošli kurzem resuscitace a nakonec i školením používání plynové masky. Odnesli jsme si kromě pár odřenin i skvělý zážitek, na který nikdy nezapomeneme. Zítra už jedeme domů, takže je tato reportáž z týdne zážitků, emocí a aktivit úplně poslední.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.