Paní psycholožka v 1.A

image_print

Ve středu nás navštívila paní školní psycholožka, aby si s námi povídala o fyzickém a psychickém zdraví. Nejprve přišla řeč na nemoci těla a bolístky naší dušičky. Krátký film nám představil ježečka, který neměl žádné kamarády, a proto měl nemocnou dušičku i srdíčko. Nakonec ho ale úspěšně vyléčila veverka krásným dárečkem a ježeček byl opět zdravý. Našel kamarádku. Pak jsme všichni vystřihovali svoje srdíčko a vytvořili růžovo červený srdíčkový obrázek naší třídy. Povídali jsme si o domácích zvířátkách, která nám také mohou zlepšit náladu. A navzájem jsme si nakonec popřáli něco pěkného: zdraví, kamarády, pejska, kočičku… Paní asistentka nám popřála krásné vysvědčení!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.