Sokolov má talent: úspěch našich žáků

image_print

Dne 24.1.2024 se konalo finále soutěže Sokolov má talent. Tomu předcházelo nejen semifinále, v němž jsme měli zastoupení v počtu 5 vybraných nejlepších školních talentů, ale před ním ještě školní kolo, do něhož se přihlásilo celkem 21 odvážlivců, z nichž nikdo nebyl bez talentu. O všech těchto kolech jsme Vás již informovali. Nejčerstvější novinkou jsou však výsledky právě onoho velkého finálového klání všech vybraných nejtalentovanějších soutěžících ze Sokolovska, ale i konkurence z Karlovarska. Naši žáci obsadili dvě krásná třetí místa. V kategorii 6 – 12 let získal tuto pomyslnou bronzovou medaili Sebík a stejné umístění v kategorii starších žáků 13 – 18 let zase taneční skupina Adlive: Adélka, Lili a Verča. Vyzkoušeli si, jaké to je stát – spíše tedy tančit – na prknech, která znamenají svět, jak hřejivá je záře reflektorů a poznali na chvilku život herců v zákulisí. Měli totiž svou vlastní šatnu označenou svými jmény jako správné hvězdy, i službu, která je vyzvedávala a doprovázela na pódium. My našim malým vycházejícím hvězdičkám gratulujeme a těšíme se na jejich další vystoupení. Brány do světa umění se jim teprve otevírají.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.