Pilné včelky v 1.A a v 1.B

image_print

V rámci celoškolního projektu věnovaného svátku naší planety se prvňáci věnovali důležitému zástupci z říše hmyzu – včelám. Během celého dopoledne se seznamovali se strukturou včelího společenstva, s průběhem života včel, s včelími produkty a samozřejmě s významem pilných včelek pro přírodu a pro člověka. O velké přestávce měli možnost ochutnat chléb s máslem a s medem. Na oslavu naší planety bylo doporučeno zelené oblečení a ještě jsme si vyrobili tématickou čelenku. Vytvořili jsme plakáty a leporelo i pracovní list do školního sešitu.

Předchozí

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.