Podzim u nás

image_print

Minulý týden v pátek 23. září někdo zaklepal na dveře naší třídy. Otevřeli jsme a pozdravili. Byl to pan Podzim a přinesl s sebou paletu barev, kterými maluje přírodu v tomto ročním období. Zajásali jsme, protože malování nás moc baví. Hned jsme se s nadšením pustili do práce a postupně vytvořili podzimního skřítka, ježka a z kmene stromu vykukující sovu. Všechny obrázky máme kolem sebe ve třídě a ty nejzdařilejší práce putovaly na nástěnku na chodbě. Na této nástěnce jsou i práce žáků z 2. B. Pan podzim nám přinesl ještě nějakou tašku! Co v ní bylo? Kaštany přece! To se nám to s nimi počítalo! A celou dobu nás potichoučku za stromem pozorovala liška. A jak to s ní dopadlo? To až příště.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.