Pozdrav ze školandy – středa

image_print

Dnes jsme hned po snídani vyrazili na celodenní výlet. Přijel pro nás autobus a naším cílem byly Mariánské Lázně. První zastávkou se stal Park Boheminium s miniaturními modely známých českých památek. Bylo tam moc hezky. Poté jsme se svezli lanovkou dolů do města. Zpočátku se někteří trochu báli, ale na konci se nikomu nechtělo vystupovat. Dále nás čekala procházka městem, výborný oběd v restauraci, lázeňská oplatka a dokonce 2x jsme viděli hrát Zpívající fontánu. Plni zážitků jsme se vrátili „domů“.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.