Pozdrav ze školandy – úterý

image_print

Po včerejší strastiplné cestě za vodními živočichy jsme se krásně vyspali. Dopoledne jsme šli do lesa a sbírali jsme přírodní materiál, abychom poté stavěli domečky pro lesní skřítky. Po vcelku odpočinkové činnosti jsme si dali do těla, protože jsme závodili v běhu do kopce. Po výborném obědě jsme chvilku odpočívali a pak se vydali na procházku. Cestou jsme dělali sportovní zastávky, zpívali jsme, hráli různé hry. Došli jsme až k památnému stromu (jasanu) se zajímavou kapličkou. Před večeří jsme si ještě stačili pohrát na hřišti. Den jsme zakončili besedou na kozí farmě. Dozvěděli jsme se zajímavé informace o chovu koz a všichni jsme si vyzkoušeli, jak se dojí. Kozy sice nic neříkaly, ale určitě byly rády, když jsme odešli.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.