POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO ITÁLIE – DOLOMITY, BENÁTKY, LAGO DI GARDA

image_print

V červnu 2024 mají žáci 2. stupně naší školy možnost vycestovat prostřednictvím cestovní kanceláře PRO TRAVEL na poznávací zájezd do severní Itálie. Žáci navštíví Dolomity – horské jezero Misurina, horské středisko Cortina d´Ampezzo. Dále navštíví Benátky s možností se vykoupat v Jaderském moři a poslední je v plánu navštívit jezero Lago di Garda ve městě Malcesine. Zájezd opět pětidenní (v pondělí večer odjezd, v pátek ráno návrat). Bližší informace naleznete zde: https://www.zajezdyproskoly.cz/skolni-zajezd/dolomity-benatky-lago-di-garda/?&f[zeme][]=122&f[fulltext]=ben%C3%A1tky

Kapacita je max. 45 žáků. Cena 6100 Kč + kapesné na vstupy.

Zájemci se mohou hlásit u svých třídních učitelů do středy 27.9.2023.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.