Školanda tříd 2. A, 3. B, 4. A – den druhý

image_print

I druhý den jsme měli pořádně nabitý program. Dopoledne jsme strávili v herně, kde jsme se pořádně zabavili hraním her, stolního fotbálku a tenisu. Také jsme trochu potrénovali psaní. Odpoledne jsme se vydali na vycházku do lesa, kde jsme postavili domečky pro zvířátka, hledali houby a užívali si čerstvého vzduchu. K večeru jsme si s kytarou zazpívali pár písniček a před spaním nechybělo pro zájemce čtení pohádek. PS: Nezapomeňte koukat do svých schránek 🙂

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.