Předvánoční posezení v 7.B

image_print

Vánoce se nezadržitelně blíží, pohled z okna připomíná Ladovy obrázky a všichni se snažíme, abychom přípravy na nejkrásnější svátky zvládli co nejlépe. My jsme se ale rozhodli se na chvíli z toho shonu vytrhnout. Pozvali jsme rodiče a sourozence na předvánoční posezení s občerstvením. Kdo měl zájem, mohl si zkusit poskládat dárek nebo zvířátko z papíru. Účast byla hojná a nálada více než příjemná. Doufáme, že se Vám u nás líbilo.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.