Prosinec v 9.A

Předvánoční čas je tu. Všude svítí krásná světýlka a třpytí se kouzelné ozdoby. Lidé šeptají svá přání před spaním a děti píší dopis Ježíškovi.
5. 12. vycházejí do ulic čert, anděl a Mikuláš a obdarovávají hodné děti sladkostmi. A ani naše škola tuto tradici nevynechává. Žáci devátých ročníků navštívili všechny třídy naší školy a rozdali spoustu sladkostí, aby dětem zpříjemnili den.
7. 12. se u nás slavnostně rozsvěcel vánoční stromeček a při té příležitosti si rodiče žáků mohli školu projít a dát si něco dobrého na zub nebo se zahřát horkými nápoji. U nás ve třídě si mohli vyzkoušet sílu svých paží v páce s nejsilnějšími chlapci. Celá akce se moc povedla a my děkujeme Vám, rodičům našich žáků, za milou návštěvu školy.