Prosinec v 9.A

image_print

Předvánoční čas je tu. Všude svítí krásná světýlka a třpytí se kouzelné ozdoby. Lidé šeptají svá přání před spaním a děti píší dopis Ježíškovi.
5. 12. vycházejí do ulic čert, anděl a Mikuláš a obdarovávají hodné děti sladkostmi. A ani naše škola tuto tradici nevynechává. Žáci devátých ročníků navštívili všechny třídy naší školy a rozdali spoustu sladkostí, aby dětem zpříjemnili den.
7. 12. se u nás slavnostně rozsvěcel vánoční stromeček a při té příležitosti si rodiče žáků mohli školu projít a dát si něco dobrého na zub nebo se zahřát horkými nápoji. U nás ve třídě si mohli vyzkoušet sílu svých paží v páce s nejsilnějšími chlapci. Celá akce se moc povedla a my děkujeme Vám, rodičům našich žáků, za milou návštěvu školy.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.