Příměstský tábor

Pětidenní akce pro děti z 1. stupně naší školy připravila a organizuje paní učitelka Rajhelová.

V týdnu 4. 7. – 8. 7. 2022 se společně vydáme na dobrodružné výpravy. Mezi plánovanými akcemi bude návštěva zoologické zahrady, zjištění zdatnosti a odvahy v lanovém centru, herní odpoledne v zábavném prostředí Fantazie, turistický výlet do nedalekých zákoutí a spoustu dalších aktivit, které budou přizpůsobené momentálním podmínkám.

Pitný režim a obědy budou denně zajištěny, děti si donesou každé ráno jen svačinu (dopolední i odpolední) a láhev na pití. Bližší informace ke všem akcím budou rodičům přihlášených dětí včas sděleny.

Cena: 1800 Kč. (Cena zahrnuje obědy, pitný režim, poplatky za vstupné a jízdné, nákup odměn, bavlněných trik na výrobu táborových batikovaných triček).

Čas konání: 8:00 – 16:00 hodin.