PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR den první

image_print

Tak máme první táborové den úspěšně za sebou. Zvládli jsme skoro 12ti kilometrový pochod na Kamenici u Březové. Všechny děti byly bezkonkurenční, i přes trochu záludnou a delší cestu nešetřily úsměvy a dobrou náladou. Po dlouhé cestě nás však čekala odměna v podobě grilovaného kuřátka, sladkého melounu a hlavně příjemného schlazení v bazénu. K rodičům šly děti pomalým, houpavým a mírně unaveným krokem, ale věřím, že se ráno zase všichni sejdeme v plné síle a vyrazíme za dalším dobrodružstvím.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.