Příměstský tábor-přípravy

image_print

Už se nám to blíží….

Před pár dny se za námi zavřely pomyslné dveře světa učení. Ač je to k nevíře, v pondělí se někteří do školy vrátí. Nikoliv do školních lavic za vědomostmi a vzděláním, ale za zábavou. Začíná nám příměstský tábor plný dobrodružství, na který se všichni moc těšíme. Přípravy jsme zahájili ještě v posledním týdnu školního roku….vše se podařilo a pondělním dnem se naše duhová parta vydá vstříc prázdninovým radovánkám.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.