Příměstský tábor „DUHOVKY“ den poslední

image_print

Poslední táborový den jsme navštívili statek Bernard, kde jsme se na malou chvilku stali experty na výrobu svící….není to vůbec tak jednoduché, jak se na první pohled zdá…..ale odnášíme si překrásné svíčky vyrobené s láskou 😍. Dále jsme si každý zkusili ražbu mincí. Zjistili jsme, že máme pořádnou sílu a své mince jsme si hrdě odnesli jako suvenýr domů. Po náročné práci jsme si na statku dali vynikající oběd, samozřejmě nesměla v tomto parném počasí chybět ani lahodná, chladivá zmrzlina. Ta nás posilnila na cestu zpět, kterou jsme zvládli jak jinak, než po svých 🙃. Na konci cesty na nás všechny čekalo překvapení v podobě prázdninového balíčku…….za Verču, Soničku a Míšu tímto děkujeme všem rodičům, se kterými byla naprosto dokonalá spolupráce v průběhu celého týdne, ale především všem našim táborníkům……protože nebýt jich, nebyl by tábor takový jaký byl. Bylo to supeeeer a už teď se těšíme zase za rok AHOOOJ🙋‍♀️. Vaše Soniiiii, Míííííša a Veruuuuu🥰😘

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.