Příměstský tábor „DUHOVKY“ den čtvrtý

Opět krásný den plný sluníčka, dobré nálady, trochu učení a hodně sportu.😉. Dnes jsme navštívili chebský hrad, kde jsme si povídali o zajímavostech ze 17.století. Jak se dříve žilo, jak se lidé oblékali, jaká řemesla vykonávali. Nejvíce nás zaujala mučírna. Vyšlapali jsme hooodně schodů, abychom si mohli z chebské věže vychutnat nádherný pohled na město. Poté co jsme si zopakovali dějepis, vydali jsme se protáhnout těla do nedaleké Fun Arény. Stejně jako ze znalostí historie, tak i z tělocviku máme všichni jedničku 😊. Po obědě jsme si ještě prošli historickou část města a naše poslední zastávka byla v kavárně na výtečnou palačinku a domácí limonádu. Líbilo se nám tolik, že jsme si nechali ujet i vlak…..ale nebojte, nasedli jsme na další a všichni jsme už doma.