Přivítejme nový rok 2024

image_print

Tak je to konečně tady! Vánoce se kvapem blíží a my jsme je jaksepatří oslavili písněmi. Chodby II. stupně se rozezněly koledami. Naše třída společně s některými dětmi z I. i II. stupně si připravila program, který jsme předvedli již u rozsvěcení vánočního stromku.

Poslední den před Vánocemi jsme si ve třídě připravili vánoční besídku s programem i pohoštěním. Soutěžili jsme, vyprávěli si o tradicích, ochutnávali cukroví. Nakonec došlo i na dárky, ze kterých jsme měli upřímnou radost.

Všem přejeme pohodový a veselý rok 2024!

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.