Příspěvek VZP pro děti, které se zúčastní lyžařského kurzu

image_print

V roce 2024 je možné v rámci příspěvku na sportovní a pohybové aktivity dětí u VZP získat 2000kč. Za tímto účelem bude na webu VZP umístěn formulář Potvrzení o účasti dítěte na organizovaném lyžařském kurzu. Formulář klient vytiskne a po návratu dítěte z lyžařského výcviku jej nechá potvrdit školou. Spolu s žádostí o příspěvek jej následně doručí VZP. Není tedy nutné, jako je tomu u jiných příspěvku, k žádosti přikládat doklad o zaplacení. Formulář s potvrzením o absolvování lyžařského kurzu nesmí být při podání žádosti o příspěvek starší tří měsíců od data jeho vystavení.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.