Projekty 8. ročníků – šelmy

image_print

Aby i osmáci mohli popustit uzdu své kreativní stránky, dostali za úkol vytvořit projekt na téma šelmy.

Žáci byli rozděleni do pěti týmů, podle šelem, kterých se jejich projekt týkal. Týmy byly kočkovité, psovité, kunovité, medvědovité a ploutvonožci. V týmech se rozdělili podle sebe – někdo chtěl pracovat ve dvojici, někdo sám. Mohli si vybrat vlastního zástupce nebo zástupce z nabídky. Nalezené informace doplnili k obrázkům nebo 3D modelům.
Myslím, že se jim projekty velmi podařily.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.